Studio fotograficzne Żyrardów

Nasze studio fotograficzne to miejsce, w którym poczujesz się jak we własnym domu.

Przemyślane, dopracowane, zadbane w najdrobniejszych szczegółach! Nie, nie przechwalamy się 🙂 Po prostu nasze studio to my. My tworzymy to miejsce i dbamy o świetną atmosferę! Studio fotograficzne Żyrardów – koniecznie musisz nas odwiedzić!

Jak wybrać odpowiednie studio fotograficzne?

Kieruj się intuicją! Zaufaj! Ale też skontroluj 🙂 Poszukaj o nas więcej informacji w sieci. Sprawdź, czy mamy zdjęcia naszego studia, podglądaj nasze relacje, czy pojawia się ono na nich! Napisz do nas i wypytaj nas o więcej szczegółów. Kiedy piszemy, że stworzyliśmy je z wielką dbałością i miłością, to znaczy, że włożyliśmy w to całe nasze fotograficzne serca. Wyszliśmy z założenia, że przede wszystkim my chcemy się w nim dobrze i swobodnie czuć. Kiedy zaprosiliśmy do niego nasze córki, nie zauważaliśmy różnicy w ich zachowaniu. Co mam na myśli? Weszły do niego najswobodniej na świecie, rzucając się na „dzień dobry” na nasze przytulne i wygodne łóżko, które służy nam do sesji. Zachowały się dokładnie tak jak w domu 😀

Studio fotograficzne w okolicy Warszawy

Nasze 70 m2 atelier mieści się w Żyrardowie, w okolicy Warszawy (mniej więcej 55 km od niej). Nasz adres to: Polskiej Organizacji Wojskowej 13/6, 96-300 Żyrardów. Aranżując je, stworzyliśmy miejsce dla najbardziej wymagających klientów. Utrzymaliśmy je w klimacie boho. Aranżacja ulega lekkim modyfikacjom na sesje świąteczne (Bożonarodzeniowe oraz Wielkanocne) oraz sesję Frozen. Ogromne okna pozwalają na wspaniałe ujęcia wykorzystujące światło dzienne. Firany w oknach dają poczucie intymności i swobody. W studio zawsze panuje odpowiednia temperatura. Na sesje noworodkowe jest dodatkowo dogrzewane, aby najmniejsi modele czuli się w 100% komfortowo i bezpiecznie. Szafa studia to skarbnica wspaniałości. Znajdziesz u nas stylizacja odpowiednie na sesje noworodkowe, roczkowe, ciążowe czy kobiece. Służymy pomocą w ich doborze, oraz doborze dodatkowych rekwizytów, tak aby sesja, którą realizujesz, miała charakter.

Miejsce to jednak wciąż miejsce, cała reszta to my i nasze doświadczenie!

To co, możemy liczyć na Twoją wizytę u nas?

Dodaj komentarz