Fotograf Żyrardów Cennik

Czasu nie da się zatrzymać, ale… na szczęście ktoś wymyślił zdjęcia:) Sesja zdjęciowa to zawsze dobry pomysł: jako prezent, w nagrodę, na chandrę, na rocznicę, na miłość, na przyjaźń, na święta, na walentynki… Wymyśl potrzebę, a znajdziemy Ci odpowiednią sesję :)!

Poniżej znajdziesz kilka rodzajów fotografii w jakiej jesteśmy w stanie pomóc

Fotograf Żyrardów Cennik

Fotografia ślubna

3000-5600 zł
Suknia i garnitur wylądują gdzieś na strychu… Zdjęcia z dnia ślubu zostaną z Wami na zawsze! Warto zadbać o to, aby ich wykonanie powierzyć odpowiedniemu fotografowi, by móc cieszyć się nimi bez końca! Seria wzruszeń i śmiechu gwarantowana za każdym razem, gdy będziecie po nie sięgać!

Fotografia rodzinna

890-1190 zł
Rodzina, ach rodzina! Kto ją ma ten posiada cenny skarb! Kochacie się, dzielicie troski i mnożycie wspólne szczęście! Uwiecznijcie to na zdjęciach i nie szukajcie ku temu specjalnej okazji!

Fotografia noworodkowa

990-1290 zł
Dziecko – Wasza duma i miłość! Maleńki człowiek, który zmienił Wasze życie i pokazał, że miłość może być bezwarunkowa. Okres noworodkowy mija nieprawdopodobnie szybko – zdjęcia to najlepszy bloker czasu! Koniecznie umówcie się na sesję, by potem z łezką w oku porównywać, jak Wasz noworodek zmienia się w roześmianego bobasa!

Fotografia ciążowa

990-1290 zł
Ciąża to wyjątkowy stan. Nosisz pod sercem swoje maleństwo, czujesz jego ruchy, z wyczekiwaniem odliczasz dni do Waszego pierwszego spotkania! Spraw sobie przyjemność i wykonaj sesję ciążową.

Sesja kobieca

690 zł
„Być kobietą, być kobietą…”! Marzysz, aby wyzwolić w sobie kobiecość, spojrzeć na siebie w inny sposób, nabrać nowej energii? Koniecznie sięgnij po swoje marzenie i spełnij je dzięki sesji ze mną!

Sesja biznesowa

500-2000 zł
Chcesz, aby Twoja firma wypadała profesjonalnie na tle innych podobnych? Zainwestuj w sesję biznesową i rozreklamuj swoją firmę! Ludzie ufają profesjonalistą! Jeśli zobaczą Twoje zaangażowanie w promocje swojej firmy, produktów czy też pracowników – zaufają Ci!

Sesja narzeczeńska

500 zł
Jeszcze chwila, jeszcze momencik nim wkroczycie na zupełnie nową, wspólną drogę życia. Nim to się jednak stanie będziecie narzeczonymi! To bardzo ekscytujący moment w życiu, który powoli przygotowuje Was na kolejny etap! Podarujcie sobie dużą dawkę miłości i zabierzcie mnie na randkę… 🙂 Szybko zapomnicie o mojej obecności, a ja w międzyczasie zrobię Wam przepiękne zdjęcia.

Plener ślubny

1000 zł
Wspaniały akcent na podsumowanie Waszej wspólnej drogi! Wybierzcie jakieś niesamowite miejsce i zabierzcie mnie tam! Włożę buty trekkingowe i dzielnie będę zdobywał z Wami górskie szlaki, albo tuż przed wschodem słońca pojadę z Wami na piękną morską plażę. Naprawdę warto!