O NAS – Studio Fotograficzne Żyrardów


Pod Światło + FotoRodzinka.pl

Jesteśmy zgranym teamem trójki zdolnych fotografów. Kamil, Emila i Kacper – każde z nas jest inne i ma inne spojrzenie na fotograficzne ujęcia, a to tworzy z nas unikalne trio zapewniające różnorodność pięknych kadrów. Odwiedź nasze nowe studio fotograficzne żyrardów.

3

Fotografów

8

Lat doświadczenia

tysiące

Pięknych zdjęć

masa

Zadowolonych klientów

Dlaczego „Pod Światło”?

Słyszeliście zapewne, od wąsatego wujka na weselu z cyfrówką w ręku, że: „ZDJĘĆ POD ŚWIATŁO SIĘ NIE ROBI, BO NIE WYJDĄ“! No to właśnie dlatego – udowadniamy, że pod światło można wykonać niesamowite, piękne i zapierające dech w piersiach kadry! 🙂

studio fotograficzne żyrardów

Poznajmy się – zróbmy coś pięknego!

Głównym pomysłodawcą i pierwszym oświeconym przez „Pod Światło” jestem ja, czyli Kamil 🙂 Moja fotograficzna pasja to moje trzecie dziecko (jestem Tatą dwóch wspaniałych córek) i czwarta miłość (duży fragment mojego serca należy do mojej pięknej i wyjątkowej żony Emilii, również utalentowanej fotografki).

Na co dzień współpracujemy jeszcze z Kacprem, aby jak najlepiej oddać piękno Waszego Magicznego Dnia. Zazwyczaj pracujemy w duecie lub w pojedynkę, zawsze zapewniając maximum nietuzinkowych kadrów wyłapujących momenty, o których nie mieliście pojęcia.

GDZIE NAS MOŻNA ZNALEŹĆ?

Wszędzie tam, gdzie nas będziecie chcieli zaprosić!
Działamy na terenie całej Polski, a nawet za granicą 🙂
Odległość nie jest dla nas przeszkodą!
Na co dzień mieszkamy w Żyrardowie i tu też mamy nasze atelier.
Zapraszamy na pyszną kawę!

studio fotograficzne żyrardów o nas