Fotografia produktowa – sesja produktowa

Co to takiego fotografia produktowa?

Packshoty to nazwa potoczna dla sesji produktowych. Zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania a ceny za takie sesje zaczynają się już od 50zł za zdjęcie. Wykonujemy wiele ujęć a sami wybieracie te które chcecie otrzymać, więc nie ma ryzyka że coś się nie spodoba.

Fotografia produktowa jest stosowana praktycznie w każdym biznesie, w którym mamy do sprzedana produkt. Współcześnie obowiązujący mechanizm sprzedaży doskonale daje do zrozumienia, jak ogromnie ważnym aspektem są profesjonalne zdjęcia. Ludzie kupują oczami. Przeznaczona jest dla tych, którzy chcą w efektywny sposób promować własne usługi lub produkty za pomocą zdjęć.

Klasyczna fotografia produktowa to pokazanie produktu w formie fotografii na tle białym albo całkowicie bez tła. Takie zdjęcie ma za zadanie wydobyć wszystkie pozytywy produktu oraz nie rozpraszać zbędnymi dodatkami.

Sfotografowany produkt musi najwierniej odzwierciedlać produkt realny. Klient nie może mieć poczucia, że został oszukany, bo produkt ze zdjęcia nie przypomina tego co otrzymuje w realu, a zdjęcia przekłamały rzeczywistość. Raz stracone zaufanie zbyt dużo kosztuje.

Poniżej przykładowa sesja produktowa dla firmy woodnwool, jeżeli podobają się Wam takie poduszki możemy śmiało polecić!

Dodaj komentarz